telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Вітання голови Сумської обласної ради до Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості

Шановні нафтовики, ветерани нафтогазово-переробної галузі Сумщини!

Прийміть сердечні вітання від депутатів Сумської обласної ради з нагоди вашого професійного свята – Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України.

Щодня, запалюючи газ чи вмикаючи обігрів квартири, сідаючи за руль автомобіля чи коли користуємося іншими благами цивілізації, ми знаємо, що ці елементи комфорту забезпечують також і працівники нафтогазових підприємств галузі, в тому числі й сумських.

Вам доводиться працювати у складних економічних умовах, але робите це стабільно. Адже добре усвідомлюєте, що саме ваша галузь - запорука успішної перебудови економіки України, гарант її національної безпеки. Від імені обласної ради висловлюю вам подяку і обіцяю надалі робити все від нас залежне для поліпшення умов праці та побуту працівників.

Напередодні свята сердечно вітаю ветеранів, хто віддав свою працю, уміння  розвитку нафтогазовій галузі нашого краю

Від усієї душі бажаю вам, вашим родинам міцного здоров'я, добробуту, процвітання, нових успіхів, міцного здоров’я, добра і щастя, родинного благополуччя, успіхів у нелегкій роботі, оптимізму й упевненості в реалізації всіх задумів і планів в ім’я подальшого розвитку нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.

 

З повагою

голова Сумської обласної ради                                   Володимир Токар

 

 

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top