telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Вітання голови Сумської обласної ради до Дня журналіста

Шановні працівники засобів масової інформації, студенти і викладачі майбутніх журналістів Сумщини, ветерани мас-медіа!

Від імені депутатського корпусу обласної ради щиро вітаю вас з Днем журналіста.

Прийнято вважажати, це свято тих, хто обрав нелегку та надзвичайно відповідальну справу, аби день за днем створювати історію сучасності, професійно, об’єктивно та оперативно висвітлюючи проблеми і події. Але цей день відзначають і майбутні «акули пера» чи працівники електронних ЗМІ, і ті, хто навчає професії журналіста. Цей день є надзвичайним і для ветеранів мас-медіа, які, незважаючи на вік, залишаються в строю, передають свій досвід молодим колегам. До свята причетні також і всі ми, хто послуговується щодня інформацією в газетах, телерадіорозповідями, інтерв'ю тощо.

Тож усім у переддень Дня журналіста зичу добра, творчого натхнення, цікавих тем, успіхів і перемог, особистого щастя і благополуччя.

Особливу подяку адресую журналістам нашого краю, які постійно підтримують конструктивний діалог із керівництвом і депутатським корпусом обласної ради, висвітлюючи здобутки і сміливо вказуючи на проблеми. Переконаний, що і в подальшому наша співпраця буде взаємопродуктивною, обопільно корисною.

Спасибі вам за нелегке ремесло, за позитивні новини, газетні статті, яскраві репортажі. Нехай ніколи не полишають вас творчі пориви, пошук цікавих знахідок і добрих сенсацій.

 

З найкращими побажаннями

голова Сумської обласної ради                                           Володимир Токар

 

 

 

Також читайте:

 

 

 

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top