telegram Facebook Twitter instagram Youtube

До Міжнародного дня захисту дітей

Міжнародний день захисту дітей був заснований Конгресом міжнародної федерації жінок у 1949 році. А перше відзначення відбулося 1 червня 1950 року за участі 51 країни світу. Відтоді це свято одне з найулюбленіших у нашої дітвори.

Усі дорослі родом з чарівної країни дитинства. І скільки б не минуло років, вони хоча б подумки повертаються у веселі, щасливі, безтурботні часи, згадуючи друзів, численні витівки і забави.

Саме тому 1 червня – завжди свято дитинства, а ще нагадування дорослим про необхідність дотримання прав дітей на життя, на здобуття освіти, дозвілля і відпочинок. Діти - це майбутнє нашої планети, дивовижні й неповторні краплини чистої, джерельної, живильної води, яку слід цінувати, берегти, любити, аби згодом вона перетворилася в дивовижну, повноводу річку, бездонне море, повноводий океан вражень, емоцій, почуттів.

«Цього дня кожен дорослий повинен задуматися, подивитися на дітей, які поруч, і зробити для них свято, - говорить голова Сумської обласної ради Володимир Токар. – Це ще один привід згадати, наскільки важливою є допомога дітям. У своїй діяльності депутати обласної ради мають за пріоритет підтримку дошкільних і освітніх, дитячих медичних закладів, виділяють матеріальну допомогу окремим маленьким співвітчизникам, заохочують юні таланти.

Тож у Міжнародний день захисту дітей хочеться побажати їм усім здоров’я міцного, неба безхмарного, сонця ласкавого, щастя й успіхів у навчанні, творчості й спорті, усіляких життєвих гараздів».

 

 

 

Також читайте:

Останнє оновлення на Понеділок, 01 червня 2020, 12:44

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top