telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Вітання голови Сумської обласної ради до Дня Служби безпеки України

Шановні працівники СБУ, всі ті, хто стоїть на захисті безпеки нашої країни!

Сьогодні, у день вашого пофессіонального свята, хочу щиро привітати вас з 28-ю річницею Служби безпеки України.

Ваша служба - одна з найскладніших. Завдяки вам на Сумщині сьогодні мир і спокій. Тому що ви на корені припиняли і присікає всі прояви тероризму і сепаратизму.

Хочу зазначити, що всі ви - високопрофесійні фахівці, справжні патріоти України. Ви одними з перших стали на захист країни від посягань агресора - практично кожен з вас побував у зоні АТО, і одними з перших втратили свого товариша по службі - полковника Олександра Аніщенка. Йому присвоєно звання Героя України, але це не поверне біль втрати ні його близьким, ні вам - колегам.

Нинішнє складне час ставить перед вами нові завдання щодо захисту стратегічних інтересів і національної безпеки країни. І ви з цими завданнями справляєтеся. Незважаючи на те, що працюєте 24 години на добу 7 днів на тиждень. Часто не бачите свої сім'ї. Багато проводите часу у відрядженнях зі зброєю в руках.

Окрему подяку я хотів би висловити ветеранам служби, які виховали сучасне покоління співробітників, для яких захист інтересів країни є покликом долі, а служіння народу - головною метою життя.

Бажаю вам і вашим родинам миру, міцного здоров'я, належного матеріального забезпечення, нових досягнень у професійній діяльності в почесній справі служіння народу України.

З повагою

Голова обласної ради                                                Володимир Токар

 

 

 

Також читайте:

 

 

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top