telegram Facebook Twitter instagram Youtube

14 березня в Україні відзначають День добровольця

Цього дня у 2014 році перші 500 бійців-добровольців "Самооборони Майдану" прибули на полігон у Нові Петрівці. Тут було сформовано добровольчий батальйон для захисту України від посягань ворога. Через три роки, у 2017-му, Указом президента України було встановлено свято – День українського добровольця, який щороку відзначається 14 березня.

«Сьогодні ми вшановуємо мужність та героїзм усіх захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, серед яких були і наші земляки-сумчани, - говорить голова Сумської обласної ради Володимир Токар. – Ми відзначаємо допомогу добровольців на початку військових дій на Сході України, коли ЗСУ не мали майже жодного забезпечення. Ми низько вклоняємося воїнам, які стали на захист України і сім’ям, які втратили своїх рідних. Вічна пам’ять Героям!».

На початку бойових дій справжні патріоти України не очікували повісток, не чекали, поки відбудеться відновлення, забезпечення та злагодження армії, а йшли добровольцями захищати свою країну з легкою стрілецькою зброєю у власному одязі, без бойової підготовки.

На прикладі героїчного прикладу українських добровольців зростатимуть і гартуватимуться нові покоління українців.

 

 

Також читайте:

 

 

 

Останнє оновлення на Субота, 14 березня 2020, 16:50

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top