telegram Facebook Twitter instagram Youtube

21 листопада – День Гідності та Свободи

Шановні земляки!

Депутати Сумської обласної ради разом з усім народом України відзначають сьогодні одне зі знакових державних свят у новітній історії країни – День Гідності та свободи, що увібрав у себе доленосні й вікопомні події Помаранчевої революції 2004 та Революції Гідності 2013 років.

Саме ці дві революції дали старт підняттю політичної свідомості громадян, їх прагненню жити в незалежній державі, формуванню нового загону героїв, які живуть поруч нас і які полягли за нашу свободу.

Цього дня ми вклоняємося пам’яті людей, які ціною власного життя мужньо виступили на захист демократичних цінностей на Майдані в когорті Небесної сотні, на східному фронті. Серед них були і наші земляки Герої України Олексій Братушко, Сергій Табала, Олександр Аніщенко та їхні побратими. Складаємо шану громадянському подвигу, патріотизму,завзяттю усіх творців української державності.

Європейську Україну будує кожен із нас своїми ділами, вчинками. життям. Успіхів усім нам на цьому шляху утвердження миру та суспільної гармонії!

Зичу благодаті рідній країні і кожному її громадянину, злагоди і родинного добробуту, незламної віри у щасливе майбутнє!

Слава Україні!

 

З повагою

голова Сумської обласної ради                                        Володимир Токар

 

 

Також читайте:

 

 

 

Останнє оновлення на Четвер, 21 листопада 2019, 14:33

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top