telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Вітання голови Сумської обласної ради до 14 жовтня

Дорогі земляки!

Від імені депутатів Сумської обласної ради прийміть найщиріші вітання з особливим, знаменним для кожного громадянина України Днем, який символізує зв’язок поколінь і нашу історію.

На 14 жовтня одночасно припадає кілька свят, нерозривно пов’язаних між собою. Саме цього дня ми уславлюємо наших мужніх захисників, відзначаємо день святої Покрови Пречистої Богородиці одночасно з Днем Українського козацтва.

Пресвята Богородиця завжди вважалася покровителькою всього українського люду. Не випадково свого часу саме вона стала заступницею й славного війська запорізького.

Віднедавна – це ще й День Захисника України. Це свято увібрало в себе багаті і славні традиції мужніх оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії. Схиляємо голови перед пам’яттю загиблих. Вшановуємо ветеранів, у яких вас вчимося любити Батьківщину. Віддаємо данину шани й поваги тим, хто в нинішню лиху годину мужньо боронить українську землю.

У це світле свято бажаю вам козацького здоров'я і довголіття, бадьорості духу та щастя, сімейного затишку та благополуччя. Нехай нарешті прийде на нашу землю довгоочікуваний мир, засіяє сонце! Добра усім і любові!

 

З повагою

голова Сумської обласної ради                                          Володимир Токар

 

 

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top