telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Вітання голови Сумської обласної ради освітянам області

Шановні педагоги Сумщини!

Усіх вас: учителів і викладачів, вихователів і майстрів виробничої справи, ветеранів освітянської ниви рідного краю – від імені депутатського корпусу Сумської обласної ради щиро вітаю з вашим особливим днем – з Днем учителя.

Насамперед хочу подякувати вам за багаторічну, нелегку, відповідальну працю у царині навчання та виховання підростаючого покоління. Низко вклоняюся кожному з вас за те, що всі знання, уміння, особистий час,  часточку душі віддаєте улюбленій справі. Тож і не забувають вас ніколи вдячні учні, студенти, вихованці, яких вчили не лише наукам і практикам, а  життю.

Нехай же кожен ваш новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи!Безмежного вам людського щастя, сімейного добробуту, міцного здоров’я, здобутків у творенні нашої вільної і процвітаючої держави.Божої благодаті та всіляких гараздів на многії літа, аби кожен ваш день наповнювався найважливішими словами, які зігріватимуть душу, принесуть тепло й добро до вашої родини!

Нехай поруч з вами завжди йдуть віра і надія, оптимізм і впевненість, а доля береже від негараздів та бід, додає сил та натхнення!

Хай і надалі буде плідною ваша нелегка праця на освітянській ниві!

 

З повагою

голова Сумської обласної ради                                  Володимир Токар

 

 

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 04 жовтня 2019, 10:56

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top