telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Вітання голови Сумської обласної ради до Дня фізичної культури і спорту!

Шановні спортсмени, тренери, ветерани і всі шанувальники спорту Сумщини!

Щороку у вересні до нас приходить свято здорових духом і тілом людей, усіх, хто шанує здоровий спосіб життя – День фізичної культури і спорту.

Від імені депутатського корпусу обласної ради вітаю вас з цим днем.

Не тільки у рідних пенатах чи в Україні, а навіть у світі знають імена наших славних земляків, хто має найвищі нагороди престижних міжнародних змагань, зокрема Олімпійських ігор, зберігає і примножує славні традиції українського спорту. Саме їхні спортивні перемоги сприяють зміцненню авторитету нашої держави у світовому співтоваристві.

Не тільки професійний спорт дає здоров'я. Загартовують характер, волю і заняття фізкультурою. Отож обласні депутати докладають у своїй діяльності чимало зусиль, аби якнайбільше залучити в спортивні зали, на майданчики дітей, молоді, їх батьків, але найголовніше – намаються створити для цього гідні умови. Підтримка фізкультурно-спортивного руху, зміцнення матеріально-технічної бази спортивних закладів Сумщини - це пріоритетне завдання обласної ради.

У переддень свята зичу всім спортсменам, тренерам, ветеранам спорту, вболівальникам і шанувальникам фізичного здоров’я і краси олімпійського довголіття, спортивних та життєвих перемог!

 

З повагою

голова Сумської обласної ради                                     Володимир Токар

 

 

 

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 13 вересня 2019, 14:59

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top