telegram Facebook Twitter instagram Youtube

До Дня пам’яті загиблих захисників України

Шановні земляки!

29 серпня згідно з Указом Президента цього року в Україні вперше офіційно відзначається День пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Цю дату обрано не випадково, бо саме 29 серпня 2014 року на Сході країни загинуло найбільше наших воїнів: за офіційними даними, 366 українських військових і правоохоронців. Ще 429 були поранені, 128 потрапили в полон, 158 вважаються зниклими безвісти. Вічна пам’ять у наших серцях тим, хто пішов у безсмертя, і вічний їм спокій там, на небесах! Честь і хвала живим!

Символом скорботи за загиблими на Донбасі українськими воїнами став сонях. Саме тоді, коли тривали бої, на полях цвіли соняхи. І останнє, що бачили на цьому світі наші мужні й сміливі захисники, були золотаві голівки, повернуті до сонця, до життя.

Гідно вшануймо пам'ять наших земляків-сумчан, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, вклонімося їх подвигу та героїзму. Подякуємо їхнім матерям, які виховали справжніх патріотів України. Протягнемо руку допомоги батькам, дружинам і сиротам – без годувальника їм нелегко долати життєві терни.

Нехай там, де відтепер місце спочинку наших захисників, цвітуть соняхи! Нехай більше ніколи не повторяться трагічні події в житті українського народу!

Слава героям, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України!

 

Від імені депутатського корпусу Сумської обласної ради

голова                                                                              Володимир Токар

 

 

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на Четвер, 29 серпня 2019, 11:22

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top