telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Будівельники – гордість Сумщини

Традиційно – в другу неділю серпня в Україні відзначають День будівельника.

Напередодні свята нйщиріші вітання з професійним святом будівельникам Сумщини надіслав очільник обласних парламентарів Володимир Токар.

Він зазначив, що у наші непрості часи будівельні компанії Сумщини є гордістю краю, демонструють свою високу продуктивність. Вони не просто споруджують житло для земляків, а й сприяють у придбанні квартир учасникам АТО, допомагають іншим пільговикам. На рахунку наших зодчих – медичні заклади, дитячі садки. школи, заклади культури й спорту.

В особі монтажника з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій Миколи Сенька та столяра Юрія Дмітрієнка з будівельного Приватного підприємства «Приватбудсервіс», а також водія автотранспортних засобів Анатолія Міляєва та електрогазозварника Валерія Чернякова з ТОВ «Топаз» голова обласної ради висловив Подяку всім будівельникам Сумщини та побажав усіляких гараздів у житті, сімейного благополуччя і добробуту, продуктивної праці та професійних здобутків. 

А напередодні цьогорічного свята у Палаці культури «Хімік» відбулись урочистості заходи. Відзнак різного гатунку були удостоєні кращі з кращих будівельників Сумщини. Їм – ще й щирі слова вітань і номери художньої самодіяльності.

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top