telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Вітання голови обласної ради до Дня Перемоги

Шановні жителі Сумщини!

Дорогі ветерани фронту і тилу, колишні партизани і підпільники, воїни Другої світової, діти війни!

Прийміть найщиріші вітання від імені депутатського корпусу Сумської обласної ради з нагоди величного свята нашого народу – Дня Перемоги над нацистами у найстрашнішій війні минулого століття.

Сотні тисяч наших земляків мужньо боролися з окупантами на фронті, у партизанських загонах, у підпіллі, самовіддано працювали на підприємствах у тилу, кожен, як міг, день за днем наближав Перемогу. І вона прийшла зі сльозами на очах, з залпами переможних салютів і великими сподіваннями, що на нашій землі ніколи більше не буде війни! На жаль, Україна знову в огні! Уже синам, внукам і правнукам доводиться відстоювати територіальну цілісність нашої держави навіть ціною власної крові. Нехай назавжди залишаться в нашій пам’яті святі імена всіх тих, хто віддав своє життя за рідну країну в різні роки!

А День 9 Травня горітиме в наших серцях як незгасний символ перемоги світла над пітьмою, як дороговказ прийдешнім поколінням жити в любові, без ненависті й злостивості.

Нехай же світ стане милосерднішим, добрішим, кращим! Зичу вам миру та злагоди, спокою і щастя, щоб у наших серцях ніколи не згасав вогник надії на щасливе майбутнє рідної землі!

 

Зі святом! З Днем Перемоги!

 

З глибокою повагою

голова Сумської обласної ради                                Володимир Токар

 

 

 

Також читайте:

 

 

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 08 травня 2020, 13:31

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top