telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Вітання голови обласної ради до Дня працівників радіо, телебачення і зв'язку

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку Сумщини!

Від імені депутатів Сумської обласної ради вітаю вас з професійним святом -Днем працівників радіо, телебачення і зв'язку!

Це свято об'єднало людей різних професій: журналістів, редакторів, видавців, режисерів, операторів, словом усіх тих, чия благородна праця забезпечує одне з основних прав громадян – право свободи слова. Ми, співпрацюючи з вами, цінуємо відповідальність, компетентність, почуття обов’язку при формуванні вами громадської думки, висвітленні діяльності обласної ради, депутатського корпусу, життя нашого рідного краю.

Професійне свято – це ще й гарний привід згадати про вагомий внесок галузі зв'язку та інформатизації у становлення та розвиток нашої країни, про її важливу роль у суспільному та інформаційному житті.

А ще хочу подякувати ветеранам, які заклали міцний підмурок у розбудову галузі на основі новітніх технологій і зараз залишаються прикладом для молодих.

Тож від щирого серця всім вам зичу міцного здоров'я, миру, добра й злагоди у ваших родинах, подальших творчих здобутків, стабільності й упевненості у дні прийдешньому. Радуйте нас своїми знахідками та досягненнями, будьте креативними й індивідуальними!

 

З повагою

голова Сумської обласної ради                                          Володимир Токар

 

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top