telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Вітання голови Сумської обласної ради до Дня журналіста України

Шановні працівники ЗМІ Сумщини, дорогі ветерани цієї відповідальної професії!

Від імені обласних парламентарів щиро вітаю вас і всіх, хто причетний до журналістики, з професійним святом – Днем журналіста України

Журналістика на сьогодні перестала бути просто професією. Це один з найважливіших елементів демократичного ладу, що допомагає людині розуміти й вирішувати важливі життєві проблеми правильно, ефективно, а ще послідовно розвиватися, спонукає задумуватися і над собою, і над усім, що відбувається навколо.

Тож бажаю вам свідомо, відповідально й надалі виконувати свою роботу, незаангажованих поглядів, фактів, сміливих проектів і нових висот на ниві вітчизняної журналістики! Зичу вам міцного здоров’я, родинного затишку й благополуччя, творчих далеких і близьких відряджень, легкого пера і натхнення, словом, усього найкращого! Нехай ніколи несправедливість і прикрості не торкнуться вас своїм чорним крилом, а життєвий шлях буде тільки радісним і повним творчих перемог! Нехай ваші публікації, теле- і радіопередачі завжди несуть злободенність, доходять до сердець людей, а ваша журналістська праця постійно служить добру, миру і злагоді.

Хочу в День журналістики побажати й слухачам, читачам і глядачам навчитися її належно оцінювати, користуватися для загального добра.

Нехай не зраджують нас оптимізм і творче окрилення в ім’я розквіту рідного краю, усієї України!

 

З повагою

голова Сумської обласної ради                              Володимир Токар

 

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top