telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Вітання голови обласної ради до Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги

Дорогі земляки! Шановні ветерани Другої світової та діти війни, учасники бойових дій військових конфліктів!

Від імені депутатів Сумської обласної ради прийміть найщиріші вітання з Днем Перемоги та Днем пам’яті та примирення.

Уже 73 роки щороку в чарівну пору цвітіння садів і солов’їних трелей ми зустрічаємо це найзворушливіше свято зі сльозами на очах. У ці дні ми вшановуємо подвиг воїнів-визволителів, партизанів і підпільників Другої світової, які безвусими юнаками отримали перепустки в безсмертя, вклоняємося до землі сивочолим ветеранам, які на фронті і в тилу кували святу Перемогу нашого народу в тій далекій війні. Пам’ять про неї, мужність та незламна воля героїв буремних сорокових років для нинішнього покоління – священні, є прикладом гідності й відданого служіння країні.

Сучасні ж реалії додали до цієї дати пекучий біль, сум і гіркоту нових втрат на полях українського Сходу. Вистояли українські воїни, вижили після трагічних втрат своїх рідних захисників посивілі мами й тата, молоді вдови з осиротілими дітьми та всі, хто кохав, чекав, вірив, сподівався, аби нарешті на нашу землю прийшли мир і злагода.

Тож від душі зичу усім нам назавжди ясного неба над головою, душевної злагоди, міцного здоров’я та наснаги на нові добрі справи задля рідної землі. І нехай День Перемоги буде для нас джерелом натхнення, стимулом реалізації добрих справ заради щасливого майбутнього України!

 

З повагою

голова Сумської обласної ради                                           Володимир Токар

 

 

Також читайте:

 

 

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 08 травня 2020, 13:32

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top