telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

До Дня пам'яті битви під Крутами

29 січня виповнюється 100 років битві під Крутами. Саме цього дня 1918 року на залізничній платформі за 130 км від Києва студенти київських вишів та гімназисти старших класів ціною власного життя зупинили на кілька днів наступ армії Муравйова на українську столицю.

Відтоді українці вшановують цей день як символ героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність. У багатьох населених пунктах країни увіковічено подвиг героїв Крут у назвах вулиць і площ. Минулого року і в нашому обласному центрі з’явилася вулиця, що відтепер носить назву юних захисників.

Сучасні реалії додали до цієї дати пекучий біль і гіркоту втрат молодих оборонців рідної землі на полях українського Сходу. Сьогодні, вшановуючи подвиг молодих українців з минулого, ми віддаємо належне звитязі наших воїнів, серед яких чимало земляків-сумчан, що у складі Збройних Сил, Національної гвардії, Служби безпеки, Державної прикордонної служби, Національної поліції відстоюють право українського народу творити власну державу.

Щира їм вдячність за чесну й героїчну щоденну працю. Низький уклін мужності юних героїв, які боролися за Україну і віддали за неї свої життя!

 

 

Від імені депутатського корпусу

Голова Сумської обласної ради                                Володимир Токар

 

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Середа, 29 січня 2020, 09:06

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top