telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Вітання голови обласної ради з нагоди 79-річчя утворення Сумської області

Сьогодні – день народження Сумської області. Вона була утворена 79 років тому саме 10 січня, відкривши нову славну сторінку в історії самобутнього і благословенного слобожанського краю.

Від імені депутатів обласної ради і від себе особисто надсилаю щирі і сердечні вітання усім, для кого Сумщина – мала батьківщина, яка дає життєву силу й наснагу. І не має значення, ти проживаєш зараз на цій землі, чи закинула тебе доля в далекі світи – головне, що твої витоки саме тут. Тож нині ми віддаємо шану різним поколінням наших земляків, які прославляли Сумщину на теренах України та далеко за її межами, хто і донині є її патріотами і творцями.

Наш край - колиска партизанської слави, де творять майбутнє щедрі і працьовиті люди. Саме у нас - багатогранна культура та унікальна природа. А здобутки наших машинобудівників і хіміків, педагогів і лікарів, робітників і науковців, ветеранів та зовсім молодих людей відомі далеко за межами області. Ми з шаною знову й знову називаємо імена тих земляків, які є гордістю країни й світу. І серед них - легендарний партизанський лідер Сидір Ковпак, льотчик-ас тричі Герой Радянського Союзу Іван Кожедуб, двічі Герой Соціалістичної Праці Марія Савченко, композитор Дмитро Бортнянський, оперні співаки зі світовим ім'ям Борис Гмиря і Петро Білинник, диригент Іван Заболотний, народна актистка славетна Ада Роговцева, батько радянської фізики Абрам Йоффе та інші.

У день святкування утворення Сумської області щиро дякую всім, хто віддавав і віддає нині всі свої сили, знання, уміння в ім'я процвітання рідного краю, хто відстоює незалежність країни на полі брані, батькам і наставникам справжніх патріотів.

Від усього серця зичу всім жителям Сумщини невичерпної енергії, щедрої та світлої долі, кожній родині щастя й достатку, а нашому славетному краю – процвітання у мирі і злагоді.

 

З повагою

голова Сумської обласної ради                                       Володимир Токар

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top