telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Вітання голови обласної ради до Дня працівників сільського господарства

Дорогі аграрії Сумщини!

Дозвольте від імені депутатів обласної ради в знаменний День працівників сільського господарства привітати вас від щирого серця зі святом і подякувати за ту нелегку працю, яку ви звалили на свої плечі.

Нехай рідко ми висловлюємо вам свою подяку, але завжди відзначаємо, що ваша праця, ваша самовідданість гідні захоплення і переконання. Не кожна людина здатна працювати на селі, ця праця специфічна і вимагає особливого до неї ставлення. А сільськогосподарське виробництво і переробна промисловість мають велике значення для процвітання і благополуччя нації.

Працівники сільського господарства Сумщини – завжди в авангаді розвитку галузі в Україні. Валовий збір зернових і зернобобових, кукурудзи маємо вищий за минулий рік, посів цукрових буряків і зростання урожайності – кращий результат в Україні. Відзначаємо успіхи у виробництві сої, інших культур. Свої здобутки відмічають працівники ферм. садоводи, переробники сільгоспродукції. Переконаний, за сумськими аграріями - нові звершення і перемоги!

Дозвольте ще раз привітати вас з професійним святом, побажати щастя, благополуччя вашим сім'ям, достатку вашим оселям! Нехай ваше життя буде повне здоров'я і радості!

Спасибі вам за добру вашу працю!

 

З повагою

голова Сумської обласної ради                                         Володимир Токар

 

 

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top