telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Вітання голови обласної ради до Дня працівників ЖКГ та побутового обслуговування

Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування!

Від імені депутатського корпусу Сумської обласної ради щиро вітаю вас з професійним святом, яке щороку відзначаємо третьої неділі березня.

Ваша робота – одна з найважливіших соціально-значущих складових господарського комплексу області.

Приємно відзначити, що з кожним роком поліпшується надання послуг у сфері побутового обслуговування населення. Виготовлення та ремонт меблів, ремонт квартир, прання й хімчистка, індивідуальне пошиття й ремонт одягу та взуття, перукарські послуги – все це завжди поліпшує настрій у населення, бо робить життя людей красивішим.

На жаль, у галузі житлово-комунального господарства ситуація трохи інша. Тут сьогодні більше проблем ніж досягнень. Адже майже все, що маємо, – будувалося ще в радянські часи і вже має значний строк експлуатації. Потребує оновлення і системи водовідведення та опалення, і ліфтове господарство, є необхідність ремонту житлового фонду.

Усі ми розуміємо ситуацію в галузі й тому від імені депутатського корпусу я дякую вам за складну і важливу роботу, яку ви виконуєте  щодня.

Вітаю усіх зі святом! Зичу вам і вашим родинам миру, доброго здоров’я, щастя, достойних матеріальних статків, наснаги, душевного тепла та нових професійних здобутків.

З повагою

голова Сумської обласної ради                                         Володимир Токар

 

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top