telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Вітання голови обласної ради до 78-ї річниці створення Сумської області

Шановні жителі славної Сумщини!

Сьогодні, 10 січня, виповнюється 78 років з утворення Сумської області.

Від імені депутатського корпусу щиро вітаю всіх, кому ця земля дає силу й наснагу, хто тут народився і виріс, хто працював та працює задля процвітання самобутнього і благословенного слобожанського краю.

Ця поважна дата – прекрасний привід згадати про багату і славну історію нашого регіону, віддати шану багатьом поколінням наших земляків, які прославляли Сумщину на теренах України та далеко за її межами, і прославляють донині.

Сумщина – це колиска партизанської слави, край щедрих і працьовитих людей, багатогранної культури та унікальної природи. Наша область славетна машинобудівниками і хіміками, педагогами і лікарями, робітниками і науковцями, ветеранами та молоддю. Її історію творили багато видатних особистостей, серед яких легендарний Сидір Ковпак, тричі Герой Радянського Союзу Іван Кожедуб, двічі Герой Соціалістичної праці Марія Савченко, письменник Іван Багряний, композитор Дмитро Бортнянський, оперний співак Борис Гмиря, диригент Іван Заболотний, актриса Ада Роговцева, батько радянської фізики Абрам Йоффе та інші.

У дні святкування створення Сумської області дякую всім військовослужбовцям, хто захищає країну від ворога, та батькам, які виховали справжніх патріотів. Зичу всім жителям нашого славетного краю міцного здоров’я, невичерпної енергії та процвітання, щедрої та світлої долі, миру і злагоди, родинного щастя й достатку.

З повагою

голова Сумської обласної ради                               Володимир Токар

 

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top