telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Вітання голови обласної ради до Дня ракетних військ і артилерії

Шановні земляки, дорогі жителі Сумщини!

3 листопада Збройні Сили України відзначають професійне свято одного з наймогутніших родів сухопутних військ – День ракетних військ та артилерії.

Це свято є символом вшанування славних традицій героїзму і мужності, самовідданості у ратній праці багатьох поколінь воїнів-ракетників, артилеристів та воїнів-інженерів.

Для Сумщини це знакове свято, адже понад століття Сумське двічі Червонопрапорне військове училище ракетних військ і артилерії з честю готувало висококваліфікованих спеціалістів військової справи. Наразі на його базі створений Державний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус імені І.Г.Харитоненка», де продовжують гартуватися юні характери.

Нині, в часи, коли в Україні тривають бойові дії, від імені депутатського корпусу я вклоняюся нашим воїнам, які стоять на захисті країни. Хочу згадати військовослужбовців 27-й реактивної артилерійської бригади. Вся Сумщина й Україна пам’ятають ті скорботні дні 3 вересня минулого року, коли поблизу Старобільська при обстрілі з РСЗВ «Смерч» загинули 16 військовослужбовців-артилеристів. Вічна їм пам'ять і всім тим, хто загинув, захищаючи Україну…

Від імені депутатського корпусу Сумської обласної ради та від себе особисто з нагоди професійного свята щиро бажаю кожному міцного здоров’я, добра достатку, а головне - миру. Нехай віра у краще майбутнє додає натхнення служити Соборній незалежній Україні.

Слава Україні! Слава нашим героям!

З повагою

Голова Сумської обласної ради                                 Семен Салатенко

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top