telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Вітання голови обласної ради до Дня визволення України від фашистських загарбників

Дорогі жителі Сумщини!

28 жовтня ми відзначаємо звільнення України від фашистських загарбників. У цей день ми вшановуємо світлу пам’ять  про полеглих, низько вклоняємося усім, хто доклав неймовірних зусиль для визволення України.

Завдячуючи прикладу героїв Другої світової війни, нинішні захисники Вітчизни до останнього відстоюють свою країну на Сході нашої держави. Сумщина вже має 134 загиблих у зоні АТО. Вони – справжні воїни і ми низько схиляємо голови перед їхнім подвигом. Український народ вистояв і переміг під час Другої світової. Ми зможемо подолати ворога і сьогодні.

Дорогі захисники і визволителі України, від імені всіх жителів області дякую вам за те, що і сьогодні силою свого духу ви даєте приклад патріотизму молодому поколінню. Від імені обласної влади і депутатського корпусу обіцяю всебічну допомогу ветеранам у вирішенні ваших питань.

Бажаю вам, шановні ветерани, і надалі бути вам в строю. Щастя вам, добра, здоров’я, бадьорості духу, любові оточуючих! Переконаний, що Україна ніколи не забуде подвиг своїх визволителів!

З повагою

Голова обласної ради                                                                 Семен Салатенко

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top