telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Вітання Семена Салатенка до Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України

Дорогі земляки!


Від імені депутатського корпусу обласної ради щиро вітаю вас із Днем Державного Прапора України та Днем незалежності України. 

Минуло двадцять шість років з дня, коли у 1990 році синьо-жовтий Стяг замайорів над незалежною, вільною Україною. За ці роки відбулися великі політичні, економічні,  соціальні перетворення, але не змінилося ставлення до національної святині. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України, й з півночі до півдня. Ще через рік Україна здобула свою незалежність.

День незалежності – це свято патріотизму та гордості за свою націю, яка, пройшовши тяжкі випробування, все ж таки зуміла створити свою незалежну державу, знаменуючи міцність волі і духу українського народу.

Саме зараз, у ці тяжкі для України часи, ми ще більше усвідомили ціну незалежності і це поняття набуло для кожного з нас особливого змісту. Бо вже понад два роки ми переживаємо агресію та посягання на цілісність держави. На захист рідної землі, не вагаючись, стали близько десяти тисяч жителів Сумщини. На жаль, у лоні війни полягло вже більше сотні наших земляків, які до останнього подиху виконували свій військовий обов’язок чесно і героїчно. Ми завжди їх пам’ятатимемо.

Заради їх пам’яті та їх подвигу ми будемо робити все, аби лиха година для України минула якнайскоріше, і ми розбудовуватимемо та прославлятимемо нашу державу.

Від усієї душі зичу вам та вашим рідним міцного здоров’я, миру, добра, щастя, достатку, щедрої долі та подальших перемог в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу.

З повагою

голова обласної ради                                                                        Семен Салатенко

 

 

Останнє оновлення на Понеділок, 22 серпня 2016, 14:50

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top