telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Депутат Сумської обласної ради Костянтин Товстуха підтримає рішення громад

14 липня депутат Сумської обласної ради Костянтин Товстуха взяв участь у проведенні сесії Дружбівської міської ради, що на Ямпільщині, де обговорювалося, зокрема, питання об’єднання громад міста Дружба, сіл Чуйківка та Дорошівка.

Костянтин Товстуха висловив впевнення в тому, що люди приймуть єдине вірне рішення, і він підтримає добровільне воєвиявлення громад.

Також депутат підняв питання щодо необхідності підготовки важливих для міста проектів відносно фінансування їх з фонду регіонального розвитку на 2017 рік.

Цього року, наприклад,  за безпосередньої участі та підтримки депутата обласної ради  були розроблені проекти фінансування ремонту двох шкіл міста і виділенні на це кошти з фонду регіонального розвитку.

З депутатського фонду, який цьогоріч складає 200 тисяч гривень, Костянтин Товстуха пообіцяв виділити гроші на зведення в центрі Дружби дитячого розважального майданчика.

До речі, в першому півріччі з депутатського фонду  вже використано майже половину коштів на допомогу освітнім, медичним, культурним закладам району, сільським радам, хворим людям Ямпільщини. 

Останнє оновлення на Понеділок, 15 серпня 2016, 09:26

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top