telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Вітання голови обласної ради Семена Салатенка до Дня місцевого самоврядування

Шановні працівники органів місцевого самоврядування Сумщини!

Щиро вітаю всіх із нашим спільним святом – Днем місцевого самоврядування!

На нас із вами покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за благополуччя їхніх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців сіл, селищ, міст.

Реалії сьогодення ставлять перед нами завдання – спільними зусиллями побудувати європейську державу. І всі  ми об’єднані навколо однієї мети – поліпшити життя людей через виконання соціально-економічних проектів як на обласному, так і на місцевих рівнях.

Тож я хочу звернутися до новообраних депутатів місцевих рад, міських, сільських та селищних голів, щоб вони з усією відповідальністю ставилися до своєї роботи і завжди мали свою тверду позицію у відстоюванні інтересів громади.

У цей святковий день висловлюю вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність. Бажаю міцного здоров’я, щастя й добробуту, миру і злагоди, нових трудових звершень, успіхів, активної громадянської позиції та єдності на шляху розбудови рідної Сумщини.

 

З повагою

голова обласної ради                                                                  Семен Салатенко

 

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top