Ukrainian English Polish Russian

Список депутатів Сумської обласної ради шостого скликання

Фото

ПІБ

Комісія

Деп. фракція

Андрусенко Микола Андрійович

Член постійної комісії обласної ради  з питань розвитку місцевого самоврядування, територіального устрою, депутатської діяльності, регламенту, законності та правопорядку, зв'язків з громадськістю і інформаційної політики

ВО «Батьківщина»

Бендерський Михайло Ананійович

Член постійної комісії обласної ради  з питань освіти, науки, культури, туризму, спорту та молодіжної політики

Позафракційні

Березін Микола Якович

Голова постійної комісії обласної ради  з питань бюджету, соціально-економічного розвитку  та інвестиційної політики

Позафракційні

Білокобильська Любов Борисівна

Член постійної комісії обласної ради  з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, прав жінок та соціального захисту населення

ВО «Батьківщина»

Биков Геннадій Миколайович

Член постійної комісії обласної ради  з питань управління комунальною власністю та приватизації

Позафракційні 

Богданова Ганна Валентинівна

Голова постійної комісії обласної ради  з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, прав жінок та соціального захисту населення

Позафракційні

Богданова Ірина Володимирівна

Член постійної комісії обласної ради  з питань розвитку місцевого самоврядування, територіального устрою, депутатської діяльності, регламенту, законності та правопорядку, зв'язків з громадськістю і інформаційної політики

Позафракційні

Бояринцев Олег Анатолійович

Член постійної комісії обласної ради  з питань управління комунальною власністю та приватизації

Позафракційні

Будник Олександр Анатолійович

Заступник голови постійної комісії обласної ради  з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій

Позафракційні

Васильєв Анатолій Васильович

Голова постійної комісії обласної ради  з питань освіти, науки, культури, туризму, спорту та молодіжної політики

Позафракційні

Винниченко Сергій Андрійович

Член постійної комісії обласної ради  з питань управління комунальною власністю та приватизації

Позафракційні

Волков Валерій Валентинович

Член постійної комісії обласної ради  з питань агропромислового комплексу та соціального розвитку села

Позафракційні

Галаєв Магомед – Шаріп Джамалович

Член постійної комісії обласної ради  з питань управління комунальною власністю та приватизації

Позафракційні

Говійна Людмила Миколаївна Член постійної комісії обласної ради  з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, прав жінок та соціального захисту населення Позафракційні

Голіус Микола Степанович

Член постійної комісії обласної ради  з питань земельних та водних ресурсів, використання надр, екології,  довкілля та лісового господарства

ПП «Рідне місто»

Гонор Сергій Володимирович

Член постійної комісії обласної ради  з питань управління комунальною власністю та приватизації

ВО «Батьківщина»

Гончарук Володимир Станіславович

Член постійної комісії обласної ради  з питань бюджету, соціально-економічного розвитку  та інвестиційної політики

ВО «Батьківщина»

Гримайло Віктор Іванович

Член постійної комісії обласної ради  з питань бюджету, соціально-економічного розвитку  та інвестиційної політики

ВО «Батьківщина»

Грицай Сергій Михайлович

Член постійної комісії обласної ради  з питань освіти, науки, культури, туризму, спорту та молодіжної політики

Позафракційні

Грінцов Володимир Іванович

Член постійної комісії обласної ради  з питань промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку, розвитку підприємництва, та енергозбереження

Позафракційні

Данильченко Антоніна Миколаївна

Заступник голови постійної комісії обласної ради  з питань освіти, науки, культури, туризму, спорту та молодіжної політики

ПП «Рідне місто»

Демура Володимир Олексійович

Заступник голови постійної комісії обласної ради  з питань управління комунальною власністю та приватизації

Позафракційні

Деркач Микола Андрійович

Секретар постійної комісії обласної ради  з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій

Позафракційні

Довбуш Василь Петрович

Член постійної комісії обласної ради  з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, прав жінок та соціального захисту населення

Позафракційні

Доляр Григорій Янкелевич

Член постійної комісії обласної ради  з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, прав жінок та соціального захисту населення

ВО «Батьківщина»

Дорошенко Геннадій Володимирович

Голова постійної комісії обласної ради  з питань розвитку місцевого самоврядування, територіального устрою, депутатської діяльності, регламенту, законності та правопорядку, зв'язків з громадськістю і інформаційної політики

ПП «Рідне місто»

Дрига Володимир Олександрович

Член постійної комісії обласної ради  з питань земельних та водних ресурсів, використання надр, екології,  довкілля та лісового господарства

ВО «Батьківщина»

Єпіфанов Анатолій Олександрович

Член постійної комісії обласної ради  з питань бюджету, соціально-економічного розвитку  та інвестиційної політики

Позафракційні

Єрмак Олександр Миколайович

Член постійної комісії обласної ради  з питань земельних та водних ресурсів, використання надр, екології,  довкілля та лісового господарства

Позафракційні

Єфіменко Костянтин Васильович

Заступник голови постійної комісії обласної ради  з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій

ПП «Рідне місто»

Загурський Олександр Віталійович

Член постійної комісії обласної ради  з питань агропромислового комплексу та соціального розвитку села

ВО «Батьківщина»

Зубко Володимир Іванович

Заступник голови постійної комісії обласної ради  з питань агропромислового комплексу та соціального розвитку села

Позафракційні

Картавий Олексій Олексійович

Член постійної комісії обласної ради  з питань бюджету, соціально-економічного розвитку  та інвестиційної політики

Позафракційні

Кирик Григорій Васильович

Член постійної комісії обласної ради  з питань бюджету, соціально-економічного розвитку  та інвестиційної політики

Позафракційні

Клочко Микола Олексійович

Голова обласної ради

ВО «Батьківщина»

Криштоп Володимир Миколайович

Заступник голови постійної комісії обласної ради  з питань промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку, розвитку підприємництва, та енергозбереження

ПП «Рідне місто»

Кудін Олександр Анатолійович

Член постійної комісії обласної ради  з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій

ВО «Батьківщина»

Курок Олександр Іванович

Заступник голови постійної комісії обласної ради  з питань освіти, науки, культури, туризму, спорту та молодіжної політики

Позафракційні

Лаврик Віра Іванівна

Секретар постійної комісії обласної ради  з питань управління комунальною власністю та приватизації

ПП «Рідне місто»

Ладика Володимир Іванович

Голова постійної комісії обласної ради  з питань агропромислового комплексу та соціального розвитку села

Позафракційні

Линник Анатолій Іванович

Член постійної комісії обласної ради  з питань бюджету, соціально-економічного розвитку  та інвестиційної політики

Позафракційні

Лисенко Віктор Іванович

Член постійної комісії обласної ради  з питань промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку, розвитку підприємництва, та енергозбереження

ВО «Батьківщина»

Літкевич Віра Михайлівна

Член постійної комісії обласної ради  з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, прав жінок та соціального захисту населення

Позафракційні

Лях Василь Валерійович

Член постійної комісії обласної ради  з питань управління комунальною власністю та приватизації

ВО «Батьківщина»

Ляшенко Віктор Михайлович

Член постійної комісії обласної ради  з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій

КПУ

Макаренко Василь Іванович

Член постійної комісії обласної ради  з питань розвитку місцевого самоврядування, територіального устрою, депутатської діяльності, регламенту, законності та правопорядку, зв'язків з громадськістю і інформаційної політики

Позафракційні

Макаренко Костянтин Володимирович

Голова постійної комісії обласної ради  з питань управління комунальною власністю та приватизації

Позафракційні

Марюха Василь Іванович

Секретар постійної комісії обласної ради  з питань промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку, розвитку підприємництва, та енергозбереження

ВО «Батьківщина»

Матвєєнко Євген Георгійович

Член постійної комісії обласної ради  з питань бюджету, соціально-економічного розвитку  та інвестиційної політики

ПП «Рідне місто»

Меєрович Юрій Михайлович

Член постійної комісії обласної ради  з питань освіти, науки, культури, туризму, спорту та молодіжної політики

Позафракційні

Мельник Василь Іванович

Член постійної комісії обласної ради  з питань агропромислового комплексу та соціального розвитку села

Позафракційні

Михайленко Геннадій Володимирович

Член постійної комісії обласної ради  з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій

Позафракційні

Мірошніченко Микола Васильович

Член постійної комісії обласної ради  з питань земельних та водних ресурсів, використання надр, екології,  довкілля та лісового господарства

Позафракційні

Неофітна Лілія Павлівна

Заступник голови постійної комісії обласної ради  з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, прав жінок та соціального захисту населення

ВО «Батьківщина»

Остапенко Олег Миколайович Член постійної комісії обласної ради  з питань управління комунальною власністю та приватизації ВО «Батьківщина»

Павлюк Петро Олександрович

Член постійної комісії обласної ради  з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, прав жінок та соціального захисту населення

Позафракційні

Парамошкін Олександр Тимофійович

Член постійної комісії обласної ради  з питань земельних та водних ресурсів, використання надр, екології,  довкілля та лісового господарства

Позафракційні

Пересадько Борис Васильович

Секретар постійної комісії обласної ради  з питань розвитку місцевого самоврядування, територіального устрою, депутатської діяльності, регламенту, законності та правопорядку, зв'язків з громадськістю і інформаційної політики

Позафракційні

Полілуй Микола Вікторович

Член постійної комісії обласної ради  з питань розвитку місцевого самоврядування, територіального устрою, депутатської діяльності, регламенту, законності та правопорядку, зв'язків з громадськістю і інформаційної політики

ВО «Батьківщина»

Поляков Григорій Михайлович

Заступник голови постійної комісії обласної ради  з питань бюджету, соціально-економічного розвитку  та інвестиційної політики

КПУ

Поцелуєв Володимир Іванович

Секретар постійної комісії обласної ради  з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, прав жінок та соціального захисту населення

ВО «Батьківщина»

Пуд Сергій Олександрович

Член постійної комісії обласної ради  з питань управління комунальною власністю та приватизації

Позафракційні

Ребенко Іван Максимович

Член постійної комісії обласної ради  з питань освіти, науки, культури, туризму, спорту та молодіжної політики

КПУ

Саєнко Олександр Іванович

Член постійної комісії обласної ради  з питань розвитку місцевого самоврядування, територіального устрою, депутатської діяльності, регламенту, законності та правопорядку, зв'язків з громадськістю і інформаційної політики

Позафракційні

Салманов Афган Фаган-огли

Член постійної комісії обласної ради  з питань агропромислового комплексу та соціального розвитку села

Позафракційні

Сахнюк Георгій Валентинович

Член постійної комісії обласної ради  з питань управління комунальною власністю та приватизації

Позафракційні 

Свірський Геннадій Анатолійович

Секретар постійної комісії обласної ради  з питань агропромислового комплексу та соціального розвитку села

Позафракційні

Свирид Олег Олексійович

Член постійної комісії обласної ради  з питань агропромислового комплексу та соціального розвитку села

Позафракційні

Сенько Володимир Васильович

Заступник голови постійної комісії обласної ради  з питань агропромислового комплексу та соціального розвитку села

ВО «Батьківщина»

Сергієнко Ніна Матвіївна

Член постійної комісії обласної ради  з питань освіти, науки, культури, туризму, спорту та молодіжної політики

ВО «Батьківщина»

Сітак Олександр Михайлович

Член постійної комісії обласної ради  з питань бюджету, соціально-економічного розвитку  та інвестиційної політики

Позафракційні

Скиртаченко Анатолій Михайлович

Член постійної комісії обласної ради  з питань розвитку місцевого самоврядування, територіального устрою, депутатської діяльності, регламенту, законності та правопорядку, зв'язків з громадськістю і інформаційної політики

ВО «Батьківщина»

Скопенко Віктор Васильович

Член постійної комісії обласної ради  з питань земельних та водних ресурсів, використання надр, екології,  довкілля та лісового господарства

Позафракційні

Слизький Сергій Миколайович

Заступник голови постійної комісії обласної ради  з питань земельних та водних ресурсів, використання надр, екології,  довкілля та лісового господарства

Позафракційні

Телющенко Іван Федорович

Член постійної комісії обласної ради  з питань бюджету, соціально-економічного розвитку  та інвестиційної політики

ПП «Рідне місто»

Тєлєтов Олександр Сергійович

Заступник голови постійної комісії обласної ради  з питань розвитку місцевого самоврядування, територіального устрою, депутатської діяльності, регламенту, законності та правопорядку, зв'язків з громадськістю і інформаційної політики

КПУ

Тимошенко Віктор Михайлович

Член постійної комісії обласної ради  з питань бюджету, соціально-економічного розвитку  та інвестиційної політики

ВО «Батьківщина»

Ткаченко Геннадій Олександрович

Член постійної комісії обласної ради  з питань промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку, розвитку підприємництва, та енергозбереження

Позафракційні

Токар Володимир Миколайович

Голова постійної комісії обласної ради  з питань земельних та водних ресурсів, використання надр, екології,  довкілля та лісового господарства

ВО «Батьківщина»

Толбатов Валерій Миколайович

Заступник голови обласної ради

Позафракційні

Тронь Анатолій Васильович

Член постійної комісії обласної ради  з питань освіти, науки, культури, туризму, спорту та молодіжної політики

Позафракційні

Трофименко Микола Олексійович

Голова постійної комісії обласної ради  з питань промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку, розвитку підприємництва, та енергозбереження

ПП «Рідне місто»

Удодік Олександр Дмитрович

Член постійної комісії обласної ради  з питань розвитку місцевого самоврядування, територіального устрою, депутатської діяльності, регламенту, законності та правопорядку, зв'язків з громадськістю і інформаційної політики

Позафракційні

Федченко Віктор Іванович

Заступник голови постійної комісії обласної ради  з питань земельних та водних ресурсів, використання надр, екології,  довкілля та лісового господарства

ВО «Батьківщина»

Хомутіннік Сергій Петрович

Секретар постійної комісії обласної ради  з питань земельних та водних ресурсів, використання надр, екології,  довкілля та лісового господарства

Позафракційні

Хярм Віктор Миколайович

Член постійної комісії обласної ради  з питань промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку, розвитку підприємництва, та енергозбереження

Позафракційні

Целуйко Андрій Володимирович

Член постійної комісії обласної ради  з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій

Позафракційні

Цупро Олександр Миколайович

Заступник голови постійної комісії обласної ради  з питань розвитку місцевого самоврядування, територіального устрою, депутатської діяльності, регламенту, законності та правопорядку, зв'язків з громадськістю і інформаційної політики

Позафракційні

Часник Микола Григорович

Член постійної комісії обласної ради  з питань агропромислового комплексу та соціального розвитку села

ВО «Батьківщина»

Чернов Євген Дмитрович

Член постійної комісії обласної ради  з питань бюджету, соціально-економічного розвитку  та інвестиційної політики

Позафракційні

Чернявський Віктор Іванович

Член постійної комісії обласної ради  з питань бюджету, соціально-економічного розвитку  та інвестиційної політики

Позафракційні

Чигринець Віктор Петрович

Член постійної комісії обласної ради  з питань земельних та водних ресурсів, використання надр, екології,  довкілля та лісового господарства

Позафракційні

Чмирь Юрій Павлович

Член постійної комісії обласної ради  з питань бюджету, соціально-економічного розвитку  та інвестиційної політики

Позафракційні

Швець Світлана Олексіївна

Голова комісії постійної комісії обласної ради  з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій

ПП «Рідне місто»

Штогрин Олег Теофільович

Заступник голови постійної комісії обласної ради  з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, прав жінок та соціального захисту населення

Позафракційні

Юденич Олена Ерастівна

Член постійної комісії обласної ради  з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, прав жінок та соціального захисту населення

КПУ

Останнє оновлення на Середа, 16 липня 2014, 13:15

Система Orphus

youtube twitter facebook vkontakte odnoklassniki

Документи облради

Президентський кадровий резерв «Нова еліта нації»

Державна податкова адміністрація в Сумській області

Українське національне інформаційне агенство

Державний фонд сприяння місцевому самоврядуванню в Україні