Актуально

Сумчани вшанували пам’ять Великого Кобзаря

22 травня - важлива дата для кожного українця. У цей день прах Тараса Григоровича Шевченка згідно з його заповітом було перепоховано в Україні, на Чернечій горі поблизу Канева.

Останнє оновлення на Середа, 22 травня 2019, 14:03

Детальніше...

Тетяна Головко: «Європа починається з кожного з нас!»

Заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко долучилася до заходу з облаштування дитячого майданчика на території міського парку в м.Ромни, який до Дня Європи зініціювали депутати міської ради та небайдужі городяни.

Останнє оновлення на Вівторок, 21 травня 2019, 16:31

Детальніше...

Крок до поглиблення бізнес-контактів Сумщини - Міжнародний бізнес-форум «Sumy Invest Bridge - 2019»

21 травня у ВЦ «Іллінський» Сумської торгово-промислової палати відбувся Міжнародний бізнес-форум «Sumy Invest Bridge - 2019» з метою налагодження бізнес-контактів між бізнесом Сумщини та партнерами з інших країн, пошуку інвесторів, ознайомлення з економічним та інвестиційним потенціалом регіону.

Детальніше...

Постанова Сумської обласної виборчої комісії

Сумська обласна виборча комісія скасувала своє ж Рішення про реєстрацію кандидата в депутати Сумської обласної ради сьомого скликання від Сумської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Георгія Сахнюка. Про це повідомила її очільник Світлана Положій.

Детальніше...

Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього

19 травня, в День пам’яті жертв політичних репресій, сумчани зібралися біля пам’ятного знаку, щоб вшанувати пам'ять співвітчизників, які стали жертвами тоталітарного режиму.

Детальніше...

Сторінка 1 з 471

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube